Değerlerimiz

Çalışanlarımız en değerli varlığımızdır: Çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliği şartlarına ve mesleki yeterliliklerini arttırma gereksinimlerine öncelik veririz.
 
Müşterilerimiz geleceğimizdir: Pazarda sürdürülebilir başarı ancak müşterilerin ihtiyaçlarını zamanında görmek ve bunları beklentilerin ötesinde sürekli karşılamakla mümkündür.
 
İsrafın önlenmesi zorunludur: Müşterilerimizin kendileri için değer yaratmayan faaliyetlere karşılık ödeme yapmak istemediklerini biliyoruz. Bu nedenle katma değer yaratmayan tüm israfı ortadan kaldırırız; müşteri reklamasyonları, kırıklar, beklemeler, aşırı stoklar vb.
 
Sürekli gelişme mükemmelliğe giden yoldur: Mükemmellik arayışına yönelik tüm sürekli geliştirme arayışlarını teşvik ederiz ve değişimi yönetmenin en başarılı yönteminin bu olduğuna inanırız.
 
Sistematik yaklaşımı uygular ve kararları verilere dayandırırız: Tüm süreçlerimizi sistem bakış açısı ile değerlendiririz, sorunların çözümünde sistematik yaklaşımı kullanırız ve kararlarımızı veri analizi sonucu alırız.
 
Önleyici yaklaşımı ve doğru sorgulamayı benimseriz: Sorunların ortaya çıkmasını önlemek için tüm çalışanların önleyici çalışma tarzına yönlendirir ve bir sorun çıktığında doğru sorgulama yapılmasını sağlarız: öncelikle “ kim yaptı?” yerine “ neden oldu, kök neden ne idi?” sorusunu sorarız.
 
Ekip olarak çalışırız: İş yerinde kişisel rekabet yerine ortak çıkarları ön planda tutan bir çalışma ortamı yaratırız. Hem başarıyı hem de başarısızlığı paylaşırız.
 
Etik davranış kuralları rehberimizdir: Tüm faaliyetlerimizde etik davranış kurallarını uygulayarak şirkette davranış bütünlüğünü ve karşılıklı güveni sağlarız.