Değerlerimiz

Çalışanlarımız en değerli varlığımızdır: 

Çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliği şartlarına ve mesleki yeterliliklerini arttırma gereksinimlerine öncelik veririz.

Müşterilerimiz geleceğimizdir: 

Pazar’da sürdürülebilir başarı ancak müşterilerin ihtiyaçlarını zamanında görmek ve bunları beklentilerin ötesinde sürekli karşılamakla mümkündür.

İsrafın önlenmesi zorunludur: 

Müşterilerimizin kendileri için değer yaratmayan faaliyetlere karşılık ödeme yapmak istemediklerini biliyoruz. Bu nedenle katma değer yaratmayan tüm israfı ortadan kaldırırız; müşteri reklamasyonları, kırıklar, beklemeler, aşırı stoklar vb.

Sürekli gelişme mükemmelliğe giden yoldur: 

Mükemmellik arayışına yönelik tüm sürekli geliştirme arayışlarını teşvik ederiz ve değişimi yönetmenin en başarılı yönteminin bu olduğuna inanırız.

Sistematik yaklaşımı uygular ve kararları verilere dayandırırız: 

Tüm süreçlerimizi sistem bakış açısı ile değerlendiririz, sorunların çözümünde sistematik yaklaşımı kullanırız ve kararlarımızı veri analizi sonucu alırız.

Önleyici yaklaşımı ve doğru sorgulamayı benimseriz: 

Sorunların ortaya çıkmasını önlemek için tüm çalışanların önleyici çalışma tarzına yönlendirir ve bir sorun çıktığında doğru sorgulama yapılmasını sağlarız: öncelikle “kim yaptı?” yerine “neden oldu, kök neden ne idi?” sorusunu sorarız.

Ekip olarak çalışırız: 

İş yerinde kişisel rekabet yerine ortak çıkarları ön planda tutan bir çalışma ortamı yaratırız. Hem başarıyı hem de başarısızlığı paylaşırız.

Etik davranış kuralları rehberimizdir: 

Tüm faaliyetlerimizde etik davranış kurallarını uygulayarak şirkette davranış bütünlüğünü ve karşılıklı güveni sağlarız.