Şirket Profili

Genel Bilgiler
Şirket adı   : Stargrup Cam A.Ş.
Kuruluş Yılı   : 2005
Şirket Merkezi    : Hadımköy Fabrikası
Ana Faaliyet alanı  : Düzcam İşleme

 

Satış Hasılatı  (Brüt)                           

2013 Fiili 84 Milyon TL
2014 Fiili 89 Milyon TL
2015 Beklenen 90 Milyon TL

 

Çalışan sayısı                            : Beyaz yaka 90 kişi, Mavi yaka 235 kişi

 

 Şirket Profili

  Düzcam sektöründeki bilgi ve deneyim birikimi 1990 ların başına giden StarGrup 2006 yılında Stargrup Cam A.Ş olarak yeniden yapılanmıştır. 

  StarGrup ana faaliyet alanı olarak, ticari binaların dış cephe camlaması ve iç mekan camlaması, cam kapı ve duşkabin pazarlarına odaklanmıştır. 

  StarGrup tarafından üretilip satılan ürünlerin ana ürün grupları şunlardır : Kenar işlemeli cam, Temperli cam, Lamine cam ve Yalıtım Camı.

 StarGrup Yurtiçi ve Yurtdışı pazarlardan estetik görünüş, renk, ışık geçirgenliği, yansıtma, ısı ve güneş kontrol, ses yalıtımı ve yangına dayanıklılık yönünden farklı özelliklere sahip olan geniş bir yelpazedeki düzcam ve türevlerini satın alma imkanına sahiptir.

  StarGrup farklı özellikteki düzcam ve türevlerini girdi olarak kullanarak estetik görünüş, konfor, ısı ve güneş kontrol, emniyet ve güvenlik yönünden müşterilerin elde etmek istedikleri sonuçları sağlayan ürünleri üretir.

 StarGrup müşterilerin geniş ürün yelpazesi, kaliteli ürün, zamanında teslimat, esneklik yönünden ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözüm önerileri de geliştirir.

 

 

 

 

 

·