Hakkımızda

Dış ve iç mekanlarda kullanılan mimari camlarda; teknolojiyi yakından takip ederek ihtiyaç duyulan çeşitli çok amaçlı ürünleri sunuyoruz.

Zaman içinde her şey değişiyor. Çevremizde yer alan ticari binalar birer teknoloji harikası olarak çeşitleniyor ve yaygınlaşıyor. Bina dış cephesinde ve bina içinde hedeflenen konfor, estetik, yalıtım, güvenlik ihtiyaçlarının karşılanmasında cam ürünleri giderek ön plana çıkıyor. Artık klasik pencere uygulamasının ötesinde çok amaçlı işlenmiş düzcam ürünlerinin yer almadığı bir bina projesi düşünülemiyor.

Stargrup dış ve iç mekanlarda kullanılan mimari camlarda; gelişen teknolojileri yakından takip ederek pazara ihtiyaç duyulan çeşitli çok amaçlı ürünleri sunuyor ve bu hizmetin kalıcılığını sağlamak için de şirket bütününde çağdaş yönetim anlayışını ve uygulamalarını hayata geçiriyor.

Üretim tesisi Türkiye de olan ve satışlarının en az yüzde ellisini yurt dışına yapan Stargrup pazar ihtiyaçları paralelinde yurtdışı müşterilerine yerel satış ve lojistik hizmeti sunuyor.

Kalite anlayışımızı ve işimize duyduğumuz saygıyı yansıtan ürünlerimizin kullanıldığı projeleri içeren bu kataloğu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.